Suzuki wspiera koszykarską Reprezentację Polski w walce o tytuł Mistrza Świata

Polskich kibiców sportu po raz kolejny może rozgrzać wieść, że Reprezentacja Polski w koszykówce ma szansę na tytuł Mistrza Świata. Nie da się ukryć, że nasza drużyna ma ogromne szanse na osiągnięcie sukcesu. I ta wiadomość jeszcze bardziej cieszy, gdy okazuje się, że dodatkowo do gry wchodzi prawdziwy gracz: Suzuki.

Do tej pory polska ekipa miała już okazję organizować mnóstwo zawodów koszykarskich i zdobywać jedno laury za drugim. A teraz Suzuki postanowiło wyjść naprzeciw permisywnym koszykarzom z całego świata i przyłączyć się doinnowacji ich dyscypliny poprzez sponsoring dla Reprezentacji Polski. W ramach tego wsparcia firma przedstawiła oficjalny samochód – Suzuki SX-4 -, który będzie służył do transportu piłkarzy podczas konkursu.

Co więcej, Suzuki stara się pomagać nie tylko piłkarzom, ale także rodzinom i fanom. Oprócz sponsoringu celowego firma oferuje także cotygodniowe konkursy we współpracy ze swoimi partnerami, w których do wygrania są bonifikaty, bezpłatne bilety i autografy przez najlepszych zawodników polskiej drużyny.

Mamy nadzieję, że te oraz inne działania przyczynią się do tego, by jeszcze mocniej umocnić więź między organizatorem a fanami. Oby ta magiczna miara skuteczności była jeszcze większa i razem z fantastyczną postawą naszych piłkarzy doprowadziła do sukcesu Reprezentacji Polski w walce o tytuł Mistrza Świata.

Suzuki wesprze reprezentację Polski w koszykówce w walce o tytuł Mistrza Świata! Japoński koncern ogłosił wczoraj, że został oficjalnym sponsorem polskiej drużyny na Mistrzostwa Świata.

Reprezentacja Polski rozpoczęła swoją walkę o tytuł mistrza świata po zwycięstwie w turnieju eliminacyjnym. Podopieczni trenera Mike’a Taylor rozpoczną rywalizację w beijing na początku września. Udało im się awansować do turnieju głównego octanalnym triumfem ze Scottkiem Zjednoczone.

Koncern Suzuki postanowił wesprzeć drużynę, aby pomóc jej w walce o najwyższy możliwy tytuł. Dzięki sponsora Nasza reprezentacja będzie jeszcze lepiej przygotowana do turnieju. Wejdzie do niego jako prawdziwy pretendent do medali!

Czekamy teraz cierpliwie na Nowy Rok i rozpoczecie turnieju Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn 2019. Tymczasem podkreślamy, że realizacja tego planu będzie możliwa dzięki sponsorowi- firmie Suzuki.

W dniach 31 sierpnia – 15 września 2019 roku, Warszawa będzie gościć Mistrzostwa Świata w Koszykówce Mężczyzn. Polska reprezentacja będzie w nich jednym z faworytów. Suzuki jest oficjalnym partnerem tego wydarzenia, a także sponsorem drużyny koszykarzy.

Suzuki ma 19 lat doświadczenia w sponsoringu sportów drużynowych, które obejmują piłkę nożną i takie sporty wyczynowe jak motocross. Wiara marki Suzuki w sportowe wartości i idee, 21-osobowa drużyna i silne pragnienie odniesienia sukcesu składają się na motywację do stania się partnerem drużyny polskich koszykarzy.

Przed Mistrzostwami Świata drużyna została oficjalnie towarzysko nazwana „Suzuki Team Poland” i stanie do walki o tytuł mistrza świata. Liderem drużyny jest Kapitan, Marcin Gortat, a trenerem Waldemar Fornalik. Ekscytacja Narodu Polskiego spowodowała, że Suzuki naprawdę położyła duży nacisk na promocję mistrzostw w naszym kraju.

Suzuki od dawna wspiera polskich sportowców oraz organizacje zajmujące się pomocą społeczną i edukacyjną dla młodych ludzi, tworząc specjalnie przygotowane programy dla młodzieży. Ponadto marka utworzy niedawno Akademię Szkoleń dla Młodych Talentów, by pomagać młodym ludziom we wdrażaniu ich pomysłów i dać im szanse na realizacje swoich celów i marzeń.